Golčina iz “slobodnjaka” sa svoje polovine! (VIDEO)

Nevjerovatan gol iz slobodnog udarca, sa udaljenosti od 60 metara, obilježio je utakmicu malezijskog FA kupa između Pahanga i Peraka (3:1).

Pahang je u prvom meču slavio rezultatom 3:1 pa će u revanšu braniti stečenu prednost, a susret između pomenute dvije ekipe obilježio je nevjerovatan pogodak u 92. minuti susreta i to sa udaljenosti od 60 metara.

Domaći su golovima Goulona i Sumareha poveli sa 2:0, ali je važan gol u gostima za Perak postigao Partiban u 54. minuti.

Kada su svi očekivali da će ovaj susret biti završen tim rezultatom, na scenu je stupio domaći igrač Mark Goulon.

On je iz slobodnog udarca sa 60 metara, odnosno gol-aut linije sa svoje polovine, direktno šutirao prema gostujućem golu, a taj udarac bio je neodbranjiv za gostujućeg golmana koji nije uspio da se na vrijeme vrati na liniju.

Pešić: Situacija u Jugoslaviji je bila mnogo ozbiljnija od ove u Kataloniji

Tipsarević herojski otišao u legendu: Srećan sam, ponosan, tužan… (VIDEO)

Sud odlučio: Palermo od danas zvanično više ne postoji!

Reprezentativac BiH postavio svjetski rekord: Podigao 252,5 kilograma!

Stokholm: Krajinović ekpresno do polufinala