Ostali sportovi

Nevrijeme prekinulo utakmicu Srbije i Australije

Nevrijeme koje je večeras zahvatilo Srbiju prekinulo meč Srbije i Australije u okviru završnog turnira Svjetske lige na bazenu Tašmajdan u Beogradu pri rezultatu 5:4 za Australiju.

Nekoliko minuta prije početka prve utakmice Srbije na finalnom turniru Svjetske lige, počela je da pada kiša, a tokom prve četvrtine duela “delfina” sa Australijom, odjekivali su gromovi iznad Tašmajdana.

Po pravilima zbog bezbjednosti organizator je donio odluku o polučasovnom prekidu.

Poslije prve četvrtine “kenguri” imaju vođstvo 5:4, a ono je u jednom momentu iznosilo i tri gola razlike (3:0).

Kiša kao da je osvježila golgetere obje reprezentacije, koji su bili vrlo raspoloženi u prvoj četvrtini. Čak devet golova viđeno je prvom djelu utakmice. Strijelci za naš tim bili su Filip Filipović (dva), Miloš Ćuk i Dušan Mandić.

Ukoliko se u narednih pola sata ne steknu uslovi, meč će se nastaviti u sredu prije podne, javljeno je poslije razgovora sa zvaničnicima FINA.

Himki potvrdio: Srpski plej stavio paraf

Vrele novosti iz Meridianovog Kazina: Tri puta veći džekpotovi vode te do bogatstva

Dobre vijesti iz Beograda: Ognjen Kuzmić uspješno operisan