Bijeljinac opet pogađao, dva “komada” za pet minuta (VIDEO)

Mladi srpski napadač Dejan Joveljić nastavio je da blista u dresu Ajntrahta iz Frankfurta.

Početak iz snova imao je naš Bijeljinac u novom klubu, u koji je stigao ovog ljeta iz Crvene zvezde. Golom u Estoniji bivši napadač Crvene zvezde donio je trijumf bundesligašu u sudaru sa Florom iz Talina (2:1).

Bio je to samo pripremni meč za Ajntraht koji je nastavio sa radom u Austriji. Tim Adija Hitera danas je odigrao sa austrijskim niželigašom Velsom i slavio ubjedljivu pobjedu (7:0).

Mladi reprezentativac Srbije nastavio je da se nameće treneru i demonstrira da bi već u ovoj sezoni mogao da bude ozbiljan adut.

Joveljić je igrao od početka drugog poluvremena. I uspio je da golovima “podeblja” trijumf Ajntrahta. Za samo pet minuta Dejan je postigao dva pogotka.

Već u četvrtak Ajntraht ponovo igra sa Florom. Biće to prilika da se Joveljić ponovo upiše u listu strelaca.