Partizan savladao Bordo u najtežem pripremnom meču (VIDEO)

Partizan je uspio da savlada Bordo u najtežem pripremnom meču za novu sezonu i to rezutatom 2:1 (1:0). Savo Milošević je miješao karte, dao šansu velikom broju fudbalera koji su tu šansu i iskoristili.

Umar Sadik je bio na skeneru i odigrao je sjajno prvo poluvreme koje je na kraju krunisao i golom. Bio je veoma opasan od samog starta.

Moramo napomenuti i agilnog Sumu koji je izgleda pronašao sebe u Partizanu i nemojte se iznenaditi ukoliko dobije pravu šansu u novoj sezoni. Upravo je on poslao loptu Sadiku koji je uspio da prevari golmana protivnika i da pošalje loptu u mrežu za 1:0 u 42. minutu.

Bojan Ostojić je bio sjajan u defanzivi, pokazao je da je zasluženo ostao u dresu Partizana, a na drugoj strani je i Filip Stevanović imao priliku da postigne gol.

Do 2:0 “crno-bijeli” stižu u 78. minutu utakmice, korner je izveden sa desne strane, nakon Miletićevog šuta lopta dolazi do Smiljanića koji sa par metara šalje loptu iza golmana Koštila za velikih 2:0!

U nastavku je Bordou trebalo samo dva minuta da se vrate u meč, i to preko preiskusnog Žimija Brijana, ali do izjednačenja nisu uspjeli doći.