Borac savladao Željezničar, titula na dohvat ruke

Fudbaleri Borca u derbiju 31. kola m:tel Premijer lige BiH savladali su kao gosti na “Grbavici” sarajevski Željezničar (1:2).

Golove za “crveno-plave” postigli su Zakarić u 67. minutu, te Dejan Meleg u 73. minutu, dok je gol za domaćina postigao Bekrić u sudijskoj nadoknadi.

Ovim trijumfom Borac se učvrstio na liderskoj poziciji, sada imaju 63 boda, čak četiri više od Sarajeva, koje je igralo bez golova u Doboju kod Kaknja protiv Mladosti (0:0).

Banjalučani će tako već u sledećem kolu imati priliku da proslave titulu u sudaru sa Tuzla sitijem, i tako kolo prije kraja donesu drugu šampionsku krunu u Banjaluku otkada se igra zajednička Premijer liga.

Sokolac: Izudarao policajca i slupao mu voki-toki

EP: Španija bolja od Rusije

Dodik: Srpska ne odustaje od toga da se član Predsjedništva BiH neposredno bira

“Srebrna malina”: Svjedok tvrdi da respiratori nisu bili za intenzivnu njegu