Premijer liga BiH: Borac i Tuzla podijelili bodove

U odgođenoj utakmici 3. kola m:tel Premijer lige BiH fudbaleri Borca i Tuzla siti podijelili su bodove odigravši 1:1.

Gosti iz Tuzle poveli su na početku drugog poluvremena kada je mrežu Pavlovića pogodio Krpić, a izjednačio je Stojan Vranješ u 57. minutu iz kaznenog udarca.

Do kraja meča najbolju priliku za Banjalučane propustio je Vušurević kada je pogodio stativu.

Ovim bodom Borac je ostao na petoj poziciji, sada ima 19 bodova, dok je Tuzla siti druga sa 27 bodova, tri manje od lidera Zrinjskog.

Zanimljivo da će se isti rivali sastati već za četiri dana u meču 14. kola Premijer lige BiH, a duel se igra na “Tušnju”.