Inicijativa: Banjalučani žele „staru“ fontanu!

Udruženje „Banjalučani za svoj grad“ predalo je juče gradonačelniku Banjaluke Igoru Radojičiću i Gradskoj upravi inicijativu u kojoj su zatražili izgradnju replike fontane koja se prije rekonstrukcije nalazila u parku “Petar Kočić”. Inicijativom nije insistirano da se fontana ponovo nađe u samom parku “Petar Kočić”, ali je navedeno da bi … Nastavi čitati Inicijativa: Banjalučani žele „staru“ fontanu!