Inicijativa za osvjetljenje tvrđave Kastel: Da zasija u svom punom sjaju!

Udruženje “Banjalučani za svoj grad” uputilo je danas gradonačelniku i Odjeljenju za stambene i komunalne poslove inicijativu za osvjetljenje tvrđave Kastel. – Naše udruženje egzistira u gradu dvije godine, imalo je dosta akcija humanitarnog i društvenog karaktera, a Gradu je vjerovatno poznata naša akcija za vraćanje stare fonatne, koja je … Nastavi čitati Inicijativa za osvjetljenje tvrđave Kastel: Da zasija u svom punom sjaju!