Sport

F1: VN Kine zbog koronavirusa pod zankom pitanja


Velika nagrada Kine u Formuli 1 vjerovatno se neće održati kada je planirano zbog epidemije koronavirusa, prenijeli su danas svjetski mediji.

Trka je zakazana za 19. april, a konačna odluka donijeće se u narednih nekoliko dana.

– Pažljivo pratimo situaciju – navela je FIA u saopštenju.

Posljednji put je neka trka odložena 2011. godine, kada je Gran pri Bahreina pomjeren zbog Arapskog proljeća.

Zabilježeno je više od 40 hiljada slučajeva zaraženih koronavirusom širom svijeta, a umrlo je 1 016 ljudi.

Vlasti u Šangaju su ranije ovog mjeseca preporučile da sva sportska dešavanja budu odložena do prestanka epidemije.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Drama u Mančesteru: Junajted savladao Lion za polufinale

K2

Evroliga udarila po džepu Zvezdu i Partizan

K2

Spektakl u najavi: Bogdanović i ekipa vježbaju za Jokića

K2

Nema kraja problemima: Suspendovan Dejan Stanković

K2

Prije 33 godine Partizan osvojio titulu prvaka Evrope

K2

Novi detalji haosa u Denveru: Kako je Jokićev tim ostao bez trenera

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više