Društvo

U FBiH preminulo 12 osoba, zaraženo 78


U Federaciji BiH u protekla 24 časa od posljedica virusa korona preminulo je 12 osoba, dok je od 1 576 testiranih uzoraka 78 bilo pozitivno.

Novi slučajevi registrovani su u Unsko-sanskom, Posavskom, Hercegovačko-neretvanskom, Zeničko-dobojskom,Tuzlanskom kantonu, Kantonu Sarajevo i Livanjskom kantonu, saopšteno je iz Zavoda za javno zdravstvo FBiH.

Do sada je testirano ukupno 36 008 uzoraka, a virus korona je potvrđen kod 74 743 osobe.

Zaključno s današnjim danom, izliječena su 55 902 pacijenta, a u protekla 24 časa oporavljeno je 400 pacijenata.

Trenutno je aktivno 16 529 slučajeva pozitivnih na virus korona.

Broj smrtnih ishoda na području FBiH je 2 312.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Dodik odobrio: 102.000 KM za liječenje dječaka Seudina iz Kalesije

K1

Proglašena epidemija leptospiroze u Kantonu Sarajevo

K1

Ženeva: Đoković preko Norija do finala (VIDEO)

K1

Policajac tzv. Kosova davio srpskog maturanta, spasili ga profesori i građani (VIDEO)

K1

Vrijeme sutra: I sunca i kiše, u Hercegovinu dolazi i bura

K1

Nova pravila: Bez cjenkanja i popusta pri osiguranju auta

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više