Tenis

Na AO sutra dvoje srpskih predstavnika


Na terenu četvrtog dana Australijan opena će se naći dvoje srpskih predstavnika.

Program će otvoriti Olga Danilović koja će na terenu broj tri igrati prvi meč dana protiv Amerikanke Šelbi Rodžers.

Olga je u prvom kolu napravila iznenađenje pobjedom nad Hrvaticom Petrom Martić u svom prvom Grend slem meču u karijeri, pa bi svaki naredni trijumf bio veliki plus.

Filip Krajinović će svoj meč drugog kola igrati kao drugi meč na terenu broj sedam, a rival će mu biti Španac Pablo Anduhar.

Srpski teniser kao 26. nosilac ima blagu ulogu favorita.

Na istom terenu Krajinović je postavljen i za meč u dublu zajedno sa Dušanom Lajovićem protiv Brazilca Mela i Rumuna Tekaua.

Između singl i dubl meča Filipa planiran je samo jedan ženski dubl.

Na terenu broj pet drugi meč igraće Nikola Ćaćić i Danac Frederik Nilsen protiv australijskog para Dakvort – Polmans.

Gledaćemo i Miomira Kecmanovića u dublu sa Kasperom Rudom protiv Holanđanina Hasea i Austrijanca Marača.

Nina Stojanović će takođe biti na terenu u paru sa Hrvaticom Darijom Jurak. One će igrati protiv Rumunke Begu i Argentinke Podoroske.

Kada je riječ o ostalim mečevima, prvi nosilac kod dama Ešli Barti igra protiv domaće teniserke Darije Gavrilove.

Kod muškaraca, Andrej Rubljov se sastaje sa Brazilcem Monteirom, a Danil Medvedev protiv Španca Karbaljesa Baene.

Program na “Rod Lejver areni” zatvara Rafael Nadal duelom protiv Majkla Moa koji je u prethodnoj rundi poslije maratona i velikog preokreta savladao Viktora Troickog.

B92.net

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

NSRS: Teslić dobio status grada, produžen otkup državnih stanova

K1

Rim: Siner pomeo Ruda

K1

Zlato za Đorđa Perića: Petnaestogodišnji maestro briljirao u Rusiji

K1

Aleksandar Vučić pristupio Pokretu za narod i državu (VIDEO)

K1

Bura u Parlamentu BiH: Sukob Kojića i Babalja, reagovalo obezbjeđenje

K1

SNSD protiv izmjena Zakona o saobraćaju u BiH

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više