EX YU

Požar progutao kineski tržni centar na Novom Beogradu (VIDEO)


Vatrogasci su poslije višesatne borbe uspjeli da lokalizuju požar u kineskom tržnom centru na Novom Beogradu, a tokom intervencije lakše je povrijeđen jedan pripadnik vatrogasne službe.

Požar je stavljen pod kontrolu, a na terenu se i dalje nalaze brojne vatrogasne, komunalne i policijske ekipe.

Potpuno gašenje požara bi, prema procjenama nadležnih službi, moglo da potraje još dva do tri dana.

Nad tržnim centrom je vidljiv gust crni dim, a povremeno se čuju i manje detonacije.

Brojni trgovci, čije radnje nisu zahvaćene plamenom, uz asistenciju vatrogasaca, pokušavaju da uđu u tržni centar i izvuku stvari.

Požar u kineskom tržnom centru na Novom Beogradu izbio je sinoć, a na njegovom gašenju angažovano je 127 vatrogasa sa više od 50 vozila.

Spekuliše se da je požar najvjerovatnije izbio u jednom od restorana tržnog centra.

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

VJT naložilo istragu zbog zastave tzv. OVK na protestu “15. za 15”

K1

Prekinuta sjednica Predstavničkog doma BiH: SNSD protiv rezolucije SDA

K1

Vučić poziva FBI i FSB u istragu o “zvučnom topu” na protestu u Beogradu!

K1

Studenti ostaju u blokadi: Šta slijedi?

K1

Kočani: Građani na protestu zbog tragedije (VIDEO)

K1

Georgiev: U klubu je bila najjeftinija izolacija (VIDEO)

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više