Izdvajamo

Otkazana sjednica Skupštine grada Banjaluka

Skupština grada Banjaluka danas neće biti održana kako je ranije bilo planirano jer su članovi skupštinske većine rekli da neće prisustvovati zasjedanju.

Naime, neprisustvovanjem skupštinske većine nema kvoruma za održavanje sjednice.

– Svi problemi se rješavaju za stolom, a pozivanje na linč, ucjene i prijetnja nije nešto na šta ćemo pristati. Najavljeni protesti su odraz nemoći da se riješe problemi i prebacivanje loptice – rekao je Mladen Ilić, predsjednik Skupštine grada.

nezavisne.com

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Ko je Dušan Obrenović koga je prebila tzv. kosovska policija?

DB

Umičević: Protiv sam odluke da FK Borac dobije 500.000 KM

DB

Stanivuković: Prekršen poslovnik, slijedi presedan u Skupštini Grada

DB

Nova kazna tzv. Kosovu: Zabranjene posjete kosovskih zvaničnika SAD

DB

Izlila se rijeka Brezna: Poplavljen put Banjaluka-Teslić (VIDEO)

DB

Hovenijer o “prvoj kazni Prištini”: Za (tzv.) Kosovo su vježbe završene

DB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više