Sport

Dejvis kup: Lajović “uzeo” Melcera


Teniseri Srbije igraju protiv selekcije Austrije otvaraju u okviru Dejvis kupa. U prvom meču Dušan Lajović je pobijedio Džeralda Melcera 7:6 (4), 3:6, 7:5.

“Obračun” je trajao dva sata i 45 minuta. Propustio je Lajović tri vezane meč lopte, a onda je uspio da iskoristi četvrtu i tako donio najbitniji poen Srbiji.

Bio je ovo veoma važan poen za Srbiju u duelu sa Austrijom jer bi Novak Đoković pobjedom nad Denisom Novakom mogao da donese trijumf srpskoj selekciji.

Susret se završava mečom dubl timova.

Pored ove dvije selekcije u F grupi je i Njemačka, s kojom se srpski tim sastaje u sutra.

U četvrtfinale prolaze najbolje selekcije iz šest grupa, kao i dvije najbolje drugoplasirane ekipe.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Madrid: Đere preko Fonjinija do drugog kola

K1

Madrid: Lajović ispao na startu

K1

Sara Ćirković održala otvoreni trening u Banjaluci (FOTO)

K1

Ko će biti novi MVP, glasali i NBA igrači

K2

Denver izgubio od Klipersa: Tripl-dabl Nikole Jokića nije dovoljan

K2

Košarkaški derbi: Partizanu savladao Crvenu zvezdu

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više