FOTO: PU BIJELJINA
Hronika

Uhapšena kraljica džeparoša: Sabaheta Džindo nastavila po starom

Džindo je uhapšena u Karađorđevoj ulici u Bijeljini.

Policijska uprava Bijeljina uz navođenje inicijala saopštila je da je Džindo uhapšena po potjernici policije u Brčkom zbog krađa.

Sabaheta Džindo je poznata po džeparenju širom BiH.

Više desetina puta je hapšena i osuđivana zbog ovih krađa, a sud u Banjaluci joj je zbog svega izrekao i mjeru obaveznog liječenja, ali očigledno bez uspjeha.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Nešić: Informacije o boravku Šmita u BiH očekujemo za deset dana

DB

Pomor ribe u Neretvi, čeka se inspekcija (FOTO/VIDEO)

DB

Košarac: Za BiH Kurtijeve snage su teroristi

M B

Vlasnik “Novoteksa” osumnjičen za zloupotrebu “tešku” pola miliona KM

SB

“Pronađi me”: Od 1. novembra, mediji u Srbiji obavezni da prekinu program i objave nestanak djeteta

SB

Pala odluka: Izbori u Srbiji 17. decembra

SB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više