Foto: SrpskaCafe
Banjaluka

Ninković ugostio Stefana Bunića i Filipa Marinkovića (FOTO/VIDEO)

Stefan Bunić je na Evropskom prvenstvu osbvojio srebro, njegov klupski kolega Filip Marinković  okitio se bronzanoim medaljom . Članovi su džiju džicu kluba „Samuraj“  Još nisu ni svjesni  velikog uspjeha kojeg su napravili.

-Osvojio sam srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Francuskoj. Veoma sam zadovoljan svojim rezultatom. Želja mi je da na predstojećem Svjetskom prvenstvu u Kazahstanu, i na Balkanskom prvenstvu u Podgorici, kaže Stefan Bunić.

Foto: SrpskaCafe

– Bila je veoma jaka konkurencija. Ovo je, sve u svemu, jedna bitna stepenica u mojoj karijeri. U veoma teškoj kategoriji od 20 takmičara stigao sam do polufinala kojeg sam, na žalost, izgubio, da bi u meču za bronzu, uspio ju donijeti u naš grad, kaže Filip Marinković

Prijem za osvajače medalja na Evropskom prvenstvu upriličio je predsjednik Skupštine grada Ljubo Ninković. Ovo su zlatni momci, koji su u najboljem mogućem svjetlu predstavili naš grad, kaže prvi čovjek gradskog parlamenta.

-Danas smo pričali o onome što su oni posljednjih pet, šest, sedam godina godina radili kroz ovaj sport i kako su se neki mučili, kojim uslovima rade i šta je ono što bi negdje u narednom periodu obzirom da ih ove godine u avgustu čeka svjetsko prvenstvo u Kazahstanu, grad Banjaluka mogli da urade, da li je to prostorno finansijska sredstva, da li je to bilo koji drugi vid pomoći kojim bi zaista ovi mladi ljudi mogli da dođu do novih medalja., kazao je Ninković naglasivši da je veoma važno ovim mladim ljudima pružiti podršku.

-Ja sam na to spreman i sigurno ću uraditi sa svoje strane maksimalno što je moguće da podržimo ove ljude i njihove klubove i da zajednički pružimo priliku da Banjaluka dobije nove zlatne medalje, zaključuje Ninković

Stefan i Filip se nadaju da će im predsjednik kao i Grad pomagati u njihovom daljem radu i osvajanju novih medalja  kako finansijski tako i pružanjem podrške, čulo se na prijemu u Skupštini grada.

Ljubinko Spasojević/ SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Legenda o Safikadi: Park ljubavi mrtvo slovo na papiru

SB

Održan štrajk upozorenja u svim rudnicima iz Koncerna Elektroprivrede BiH

SB

Cijene sa hrvatskog primorja i ove godine iznenađuju (FOTO)

JMS

Đoković poručio Ibrahimoviću: Najjači si brate Ibra!

JMS

Stojičić: Raditi intenzivno na mjerama bezbjednosti u školama, važno 11 prioriteta

JMS

Danas Duhovski ponedjeljak

JMS

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više