Foto: Printscreen
Banjaluka

Banjalučani u šoku: Muškarac u boksericama prošetao centrom grada (VIDEO)

Scena koja je šokirala stanovnike Banjaluke zabilježena je u strogom centru grada.

Kako javlja čitalac BL portala, koji je takođe ostao zatečen nesvakidašnjim prizorom, pored Robne kuće Boska prošao je čovjek koji na sebi nije imao ništa drugo do bokserica. Čak i na nogama ne nosi obuću.

Čovjek hoda opušteno, bez tenzija i žurbe, a policajac trči za njim. S druge strane, građani u prolazu govore “Šta je ovo, Bože pomozi”, pokušavajući da pogled okrenu u stranu, ali ipak ne uspijevaju.

Prizor je pomalo neprijatan i zaista je teško ostati imun i “ćorav” na ovakvo nešto.

Šta je pozadina cijele ove priče za sada nije poznato, piše BL portal.

– Stvarno nevjerovatno. Šta sve nećemo čuti i vidjeti. Pojedinci su izgleda željni sunca i lijepog vremena, do te mjere da šetaju goli po kiši”, jedan je od šaljivih komentara građana koji su se zatekli na “mjestu zločina”.

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Nešić: Informacije o boravku Šmita u BiH očekujemo za deset dana

DB

Pomor ribe u Neretvi, čeka se inspekcija (FOTO/VIDEO)

DB

Košarac: Za BiH Kurtijeve snage su teroristi

M B

“Pronađi me”: Od 1. novembra, mediji u Srbiji obavezni da prekinu program i objave nestanak djeteta

SB

Pala odluka: Izbori u Srbiji 17. decembra

SB

Vlada FBiH ograničila maržu za 15 namirnica

M B

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više