Foto: Miloš Dragičević/Srpskacafe
Tenis

Đoković objavio prvu fotografiju nakon operacije (FOTO)


Najbolji teniser svijeta Novak Đoković oglasio se prvi put nakon operacije koljena koju je imao u Parizu i zbog koje se povukao sa Rolan Garosa.

– Proteklog dana, morao sam da donesem neke teške odluke nakon što sam pretrpeo povredu meniskusa tokom mog poslednjeg meča. Još uvek obrađujem sve, ali sa zadovoljstvom vas obaveštavam da je operacija prošla dobro. Veoma sam zahvalan na timu doktora koji je bio uz mene, kao i na ogromnoj podršci koju sam dobio od svojih fanova. Daću sve od sebe da budem zdrav i spreman da se što pre vratim na teren. Moja ljubav prema ovom sportu je jaka i želja da se takmičim na najvišem nivou je ono što me drži. Idemooo – naveo je Đoković u opisu fotografije.

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Dodik o ukidanju Zakona o finansiranju partija u RS: Važiće za sve, pa i za SNSD

K1

Republika Srpska ukida finansiranje svih partija iz budžeta

K2

Tramp nimalo skroman: Ja vodim i Ameriku i svijet

K2

Dodik sa liderima političkih partija koje čine većinu u Srpskoj

K2

SDS-ovi načelnici poštovaće odluku Šmita, SNSD-ovi još čekaju stav vrha partije

K2

Marta Kos poručila: EU ne može uvesti sankcije Dodiku

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više