Foto: V. Kresojević
Izdvajamo

Gradonačelnik obišao mještane Mišinog Hana nakon olujnog nevremena (FOTO, VIDEO)


Gradonačelnik Draško Stanivuković obišao je mještane Mišinog Hana, koji su usljed olujnog nevremena ostali bez krova nad glavom.

Tom prilikom, gradonačelnik je poručio kako Grad stoji na raspolaganju svim sugrađanima.

Foto: V. Kresojević

– Pružićemo maksimalnu podršku čestitim ljudima iz Mišinog Hana koji su ostali bez krova nad glavom usljed olujnog nevremena koje je zahvatilo naš grad. Obišao sam ih večeras sa svojim timom kako bismo sagledali svu štetu i odmah započeli konkretne korake ka saniranju iste – kazao je Stanivuković.

Foto: V. Kresojević

Poručio je i to kako će na teren izađi komisija za procjenu štete.

Sponzorisano

– U najkraćem vremenskom roku pružićemo materijalnu i svu drugu potrebnu podršku kako bi šteta bila sanirana. Takođe, naše ekipe Odsjeka za poslove civilne zaštite i profesionalne teritorijalno vatrogasno-spasilačke jedinice su obišle druge dijelove Banje Luke i stoje na raspolaganju našim građanima – kazao je gradonačelnik.

Foto: V. Kresojević

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Gligorić: Moj lapsus nije izveo nezadovoljne građane na proteste u Banjaluci

DB

Apel ljekara na vakcinaciju protiv HPV-a: Imamo vakcinu koja sprječava rak

DB

Cvijanovićeva: Ambasada SAD nije odgovorila ni na jedno Vučićevo pitanje

DB

Zbog obilježavanja Spasovdana izmjena u režimu odvijanja saobraćaja u Banjaluci

SB

Dionica auto-puta do Bijeljine biće završena do kraja iduće godine

M B

Obavještenje o prijavi štete nastale u nevremenu 03. juna

M B

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više