Foto: GU Banjaluka
Banjaluka

Odsjek za parkinge: Dotrajalo pauk vozilo otpisano u skladu sa zakonom


Gradska uprava je sprovela zakonsku proceduru otpisa rashodovanog vozila, koje zbog totalne štete na motoru i šasiji nije u upotrebi više od pet godina.

Prema procjeni, popravka ovog vozila bi koštala 50 hiljada KM, te je amortizovana vrijednost istog nula KM, te je zbog toga ovo ulaganje ocijenjeno kao neisplativo, zbog čega je i vozilo otpisano bez knjigovodstvene vrijednosti.

Iz Odsjeka za parkinge naglašavaju i to kako je riječ o vozilu koje je u potpunosti bilo neispravno, bez elektronike, štetom na motoru i šasiji, polupanim bočnim staklima kao i retrovizorima.

Parking služba Grada raspolaže sa ispravnim vozilom koje je u svakodnevnoj upotrebi.

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Šulić napao Basaru zbog neradne nedjelje: Populizam i patetika

K1

Piksi počasni gost na utakmici finala Kupa Banjaluke

K1

Ninković: Ugroženo funkcionisanje Grada zbog milionskih dugova

K2

Sezonske ulaznice za Akvanu su u pretprodaji

K2

Banjalučanin kokain prodavao u kiosku s krofnama?

K2

Na današnji dan prije 33 godine preminulo 12 banjalučkih beba

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više