Foto: Instagram/Milorad Dodik
Izdvajamo

Dodika u ime mitropolita banjalučkog Јefrema posjetio vikar Sava


Ponosan sam i počastvovan posjetom episkopa marčanskog, vikara mitropolita banjalučkog Save u ime mitropolita banjalučkog Јefrema, istakao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

Podsjećamo, Dodik su prije dva dana posjetili ministar finansija BiH Srđan Amidžić i ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Alen Šeranić, kao i Dodikova porodica.

Tom prilikom, predsjednik Srpske istakao je da mu mnogo znači podrška prijatelja i saradnika tokom oporavka.

RTRS

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Marta Kos poručila: EU ne može uvesti sankcije Dodiku

K2

Evropska unija: Izvoz alkohola premašio desetine milijardi evra

K2

Demos se žali na SNSD, sve liči na slučaj DNS

K2

Troje optuženih za pad nadstrešnice u Novom Sadu pušteno na slobodu

K2

Scene iz Španije i Portugala: Police u marketima prazne, narod kupuje zalihe hrane

K2

MUP RS: Sutra taktička vježba na području Laktaša

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više