Direktor “Šuma RS”: Ljudi bolesni od zelene boje i motorki!
Blaško Kaurin, vršilac dužnosti direktora JPŠ “Šume Republike Srpske” kazao je da još uvijek čeka zvanični šestomjesečni izvještaj o poslovanju svih šumskih gazdinstava u ovom preduzeću, ali da preliminarni izvještaj kaže su u gubitku od oko 5,2 miliona KM. – Vjerujem da će tu biti ispravke neke, da će biti … Nastavi čitati Direktor “Šuma RS”: Ljudi bolesni od zelene boje i motorki!
Kopirajte i umetnite ovaj URL u vašu WordPress stranicu
Kopirajte i umetnite ovaj kod u vašu stranicu