Dodik: Pričao sam sa Bakirom, nastavak slijedi

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik rekao je da je pričao sa predsjednikom SDA Bakirom Izetbegovićem. -Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi – napisao je Dodik na “Iksu”. Reagujući na izjavu Izetbegovića da se Dodik “nekom silom mora riješiti”, predsjednik SNSD-a je rekao da ga je pozvao da mu kaže u čemu … Nastavi čitati Dodik: Pričao sam sa Bakirom, nastavak slijedi