Foto: Radovan Stoklasa / Reuters
Globus

Orban: EU želi da oduzme suverenitet zemljama članicama


EU želi da iskoristi konflikt u Ukrajini kao izgovor za oduzimanje suvereniteta zemljama, izjavio je premijer Mađarske Viktor Orban.

Orban smatra da elita u Briselu promoviše ideju kolektivnog duga kako bi zemljama oduzela suverenitet, prenosi Srna.

“EU želi da iskoristi konflikt u Ukrajini kao izgovor da nas sve obaveže finansijskim vezama. Moramo gledati dalje od polja bitke, ka budućnosti samog Saveza”, napisao je Orban na mreži Iks.

ATV

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Rat sa Iranom već koštao svjetske kompanije 25 milijardi dolara

K1

Ruski izvori tvrde da hantavirus hara frontom

K2

Zvanična posjeta: Putin će boraviti u Kini 19. i 20. maja

K2

Američka delegacija bacila kineske poklone

K1

“Lavina”: Spremni smo za finale Evrovizije

K2

Tramp: Nakon prve rečenice iranskog prijedloga koji je neprihvatljiv, drugu nisam ni čitao

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više