Politika

Zamolo – 19 puta pobijedio u trci dajakaša!


U sklopu tradicionalne manifestacije “Ljeto na Vrbasu”, koja se ove godine održava po 63. put, naši sugrađani uživali u kotlićijadi, turniru u košarci, ali je kruna bila trka dajak-čamaca. Kod seniora ponovo nije bilo iznenađenja, trijumfovao je dajakaš banjalučkog Dajak kluba Andrej Zamolo. Ni olujno nevrijeme nije poremetilo dajakaše na bukovima Vrbasa. Okončani su i mečevi u fudbalu na pijesku. Turnir u odbojci na pijesku na Akvani je zakazan za naredni vikend.

Opširnije pogledajte u prilogu Ljubinka Spaosjevića u Banjalučkoj hronici Elta televizije:

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

NSRS podržala veto Željke Cvijanović na zaključke Predsjedništva BiH

K1

Koja banjalučka naselja i ulice sutra ostaju bez struje?

K1

Vučinić o sjednici NSRS: Jeftini politički poeni i toksična ljubavna veza

K1

Borba bikova kod Kaknja: Bikovi upali među gledaoce (VIDEO)

K1

Vrijeme sutra: Tokom dana sunčano, naveče kiša

K1

Višković: Ovakvo Predsjedništvo BiH treba da bude ukinuto

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više