Fudbal

“Ključa” u Fulamu: Srbin se potukao sa Francuzom


Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović fizički se sukobio sa saigračem iz Fulama Abubakarom Kamarom na klupskom času joge.

Kako piše “San”, Srbin je reagovao jer se Francuz nepristojno ponašao prema instruktoru joge poslije čega su krenuli da se hvataju za vrat. Ostali fudbaleri iz ekipe morali su da ih razdvoje pred menadžerom Klaudijem Ranijerijem.

Zato Kamara nije bio u konkurenciji za meč protiv Barnlija za vikend, a Ranijeri je spreman i da ga proda u drugi klub u ovom prelaznom roku.

Incident se dogodio samo nekoliko nedjelja nakon promašenog penala Kamare protiv Hadersfilda, kada je “oteo” Mitroviću loptu i izveo udarac sa 11 metara.

Pa ipak, Srbin je golom u finišu donio pobjedu londonskom timu, te je izjavio da nije zamjerio saigraču. Zato jeste menadžer Ranijeri, kojem je Francuz prilično “izvukao živce”.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Jasna poruka Vice Zeljkovića nakon teškog poraza od Švajcarske

K2

Jovo Lukić: Sada moramo pokazati pravo lice

K2

Tomislav Vukomanović večeras u Beogradu brani titulu, u ringu i Sara Ćirković

K2

Barbarez: Rezultat je previsok, 60 minuta smo igrali vrhunski

K1

BiH ubjedljivo poražena od Švajcarske na Mundijalu

K1

ABA liga dobija još dva kluba

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više