Infopunkt

U Gradišci “palo” 400 kilograma marihuane


Dvije osobe uhapšene su sinoć u Gradišci zbog krijumčarenja oko 400 kilograma marihuane, koja je otkrivena u jednom kamionu!

Akciju su, po nalogu Tužilaštva BiH, sproveli istražioci SIPA u saradnji sa Obavještajno-bezbjednosnom agencijom BiH i Upravom za indirektno oporezivanje.

– Dvije osobe lišene su slobode nakon što je u jednom kamionu, na području opštine Gradiška otkrivena veća količina narkotika. U toku je vaganje droge u više detalja biće poznato tokom dana – rekao je portparol SIPA Luka Miladinović.

O. M.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Borac pregazio Petrokub

K1

Mojsilović od KFOR-a traži zaštitu Srba: Moraju ispuniti svoje obaveze

K1

Vrijeme sutra: Jutro oblačno, tokom dana više sunca

K1

Tramp prijeti najvećim udarom na Iran do sada: Sve je spremno!

K1

Upozorenje meteorologa: Novi talas paklenih vrućina pred nama

K2

Statističari Spske i Federacije BiH zaratili zbog prosječne plate

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više