Rukomet

RK Borac igra Kup EHF!


Vođstvo rukometnog kluba Borac odlučilo je da umjesto RK Izviđača, koji je i ove godine odustao od takmičenja u Evropi, igra u prvom pretkolu Kupa EHF u narednoj sezoni.

Ovo je odlučeno na sjednici Upravnog odbora kluba, koja je još u toku.

Na sjednici, između ostalog, članovi UO razmatraju i izvještaj trenera za prethodnu sezonu u kojoj su osvojili Kup BiH, drugo mjesto u Premijer ligi BiH i plasirali se među osam najboljih ekipa u EHF Challenge Cup-u.

Takođe, na dnevnom redu je i prijedlog budžeta za narednu sezonu.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vučić: SAD noćas ukidaju carine Srbiji

K1

SAD ukidaju Srbiji carine od 35 odsto?

K1

Njemački gigant baterija “Varta” ide u stečaj

K1

Revizori razotkrili haos u Helezovom ministarstvu

K1

RiTE Gacko daje 660.000 KM za obradu kredita

K1

Povećanje plata u Vladi Srpske: Koliko će zarađivati premijer i ministri?

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više