Vučurević
Hronika

Vučurević: Ne mogu da se snađem!


Bivši trebinjski gradonačelnik Božidar Vučurević, vidno šokiran i potresen gubitkom kćerke Ljiljane Ratković, rekao je da ne može da se snađe i da nisu znali u koliko lošim odnosima je ubijena bila sa bivšim mužem.

– Ne mogu da se snađem. Ljiljana je bila udata tu u komšiluku, nismo znali da su neki loši odnosi u pitanju, taj brak je dugo trajao. Znam da se dogodilo prekjuče. To nas je sve šokiralo i iznenadilo. Ranije nije bio nasilan prema njoj. Dogodilo se na njenom radnom mestu. Imam još jednu ćerku, udatu isto ovde, i tu smo, svi na okupu. Sutra je sahrana u Trebinju, spremamo se za to. Dobro sam što se tiče zdravlja, jedino… Kada su djeca u pitanju, svako ko je pravi roditelj, osjeća bol. Teško podnosimo – ispričao je Vučurević za beogradski portal Alo.

SrpskaCafe.com / Alo

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Šta želi EU: Zemlje zapadnog Balkana ili Ukrajinu?

K2

Rubio napao novinara zbog pitanja o napadu na školu u Iranu

K1

Strane rudarske kompanije zaniteresovane za istočni dio Srpske?

K1

U Srpskoj od avgusta veće penzije, u planu i jednokratna pomoć

K1

Vučić o skupu: Nije realno okupiti 200.000 ljudi na Slaviji

K2

SAD i Iran blizu istorijskog sporazuma

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više