EX YU

Knižider: Odlična ideja da “ohladite glavu” na plaži (FOTO)


Pokvareni frižider postavljen na gradskom kupalištu Peskara u Zrenjaninu dobio je sasvim novu funkciju i oduševio sve ljubitelje knjige.

Postavljen u neposrednoj blizini jednog kafića ovaj nekadašnji rashladni uređaj sada na svojim policama nudi veliki izbor knjiga koje kupači mogu da pozajme za čitanje dok su na plaži.

Ovaj genijalni projekat se zove “Ohladi glavu”.

SrpskaCafe.com

Sponzorisano

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Delegacije Srpske i Rusije posjetile srpsko-ruski hram u Banjaluci

K1

Pedro Martinez je najbolji trener Evrolige (VIDEO)

K1

Pretres MUP-a FBiH uključujući i kancelarije Rame Isaka

K1

Karlson se izvinio zbog podrške Trampu: Ovo će nas proganjati!

K1

Iran bez interneta 53 dana

K2

Jarić: Nudili su mi dva miliona maraka da odustanem od tendera

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više