Infopunkt

Austrija: Srbin pretukao državljanina BiH zbog krađe nakita


Austrijska policija je u Salcburgu, kasno sinoć, uhapsila 29-godišnjeg državljanina Srbije za volanom automobila, koji je kod sebe imao lažnu vozačku dozvolu.

Policija je zatekla ovog muškarca krvavog, te je utvrđeno da je on prethodno učestvovao u premlaćivanju jednog državljanina BiH u njegovom stanu.

Kako prenosi austrijski ORF, on je ovog 49-godišnjaka pretukao zajedno sa dva prijatelja. Razlog je navodno bio krađa nakita, prenosi “Klix.ba”.

Navedeni muškarci su od državljanina BiH tražili da im vrati ukradene stvari, a budući da on to nije uradio, pretukli su ga.

Sponzorisano

Klix.ba

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Tragedija u Debeljacima: Nastradao u dvorištu porodične kuće

K1

Tariku Pruscu određen jednomjesečni pritvor

K1

Tuga ne prolazi: Tri godine od masakra kod Mladenovca

K2

Ujedinjene nacije o brutalnom ubistvu žene u Sarajevu

K2

Smije li meso sa roštilja da se podgrijava?

K1

Praznik rada: Sinonim za roštilj, a ne za borbu!

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više