Srpske reprezentativke u tekvondou Tijana Bogdanović i Milica Mandić osvojile su zlatnu i srebrnu medalju na finalnom Gran priju u Moskvi.
Dan pošto su obezbijedile olimpijsku normu za Tokiju 2020, Bogdanović i Mandić su se okitile medaljama.
Tijana je uspela da osvoji najsjajnije odličje u kategoriji do 49 kilograma.
Milici je, s druge strane, pripalo srebro u kategoriji iznad 67 kilograma.
Agencije
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

