Nakon što su objavljeni prvi rezultati drugog kruga predsjedničkih izbora, pojavile su se i prve reakcije na pobjedu Zorana Milanovića.
Po objavljivanju prvih rezultata, mnogi su se osvrnuli na sada već legendarnu izjavu Kolinde Grabar-Kitarović da će Hrvati raditi od kuće i zarađivati 8 000 evra.
Među njima je i Ivan Pernar, koji je na društvenoj mreži Facebook “prozvao” Kolindu i ne pomenuvši njeno ime.
Oglasila se i bivša premijerka Jadranka Kosor koja je rezultat izbora prokomentarisala u dvije reči.
Game kofer.
— Jadranka Kosor (@_Jadranka_Kosor) January 5, 2020
Društvene mreže u Hrvatskoj i regionu “gore” zbog poraza Grabar-Kitarovićeve u drugom krugu predsjedničkih izbora. Izdvajamo neke od njih.
Kolinda nokti, popunjen profil
— Bob Bg (@bob_bg_) January 5, 2020
Sto je brze od zvuka?
Jandrokovicevo distanciranje od gubitnika… #politikahr #izbori2020 #izboriprh— Pero Tanta (@perotanta) January 5, 2020
Sad će se Kolinda javiti Izraelcima za onaj posao od kuće, pa će na pauzama krečiti i kuhati.
— IggyPomp (@IgorPomper) January 5, 2020
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

