Showbiz

Udala se princeza Beatris


Britanska princeza Beatris, najstarija ćerka princa Endrjua i njen vjerenik Eduardo Mapeli vjenčali su se u Vindzoru.

Oni su svoje sudbonosno da izgovorili daleko od očiju javnosti.

Maloj privatnoj ceremoniji vjenčanja je prisustvovalo dvadesetak gostiju među kojima su bili kraljica Elizabeta, vojvoda od Edinburga i princ Endrju.

– Vjenčanje je održano u skladu sa svim bitnim vladinim preporukama u vezi sa epidemijom – saopšteno je iz Bakingemske palate.

Prvobitno vjenčanje planirano je u martu, ali je otkazano zbog epidemije koronavirusa, a novi datum nije objavljen.

TANJUG

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Nema dogovora: Džej Lo i Ben Aflek ponovo u problemu

K2

Tea Tairović rekla sudbonosno “DA” (FOTO/VIDEO)

K1

Džon Ledžend 9. juna u Beogradu

K2

Odbijeni svi zahtjevi Didijevog advokatskog tima

K2

Sergej Ćetković: Radio sam na auto-otpadu

K1

Hospitalizovan Carlos Santana

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više