Nesvakidašnji slučaj pronalaska ukradenog vozila desio se prije dva dana u Travniku. Naime, vlasnik je pronašao vozilo prije policije.
– Dana 25. avgusta policijski službenici Odsjeka kriminalističke policije PU Travnik su poduzimajući mjere i radnje na rasvjetljavanju krivičnog djela krađe putničkog motornog vozila marke VW Golf VII, došli do saznanja da je vozilo pronašao vlasnik A.B. iz Travnika – saopšteno je iz MUP-a SBK.
Izlaskom na mjesto događaja, predmetno vozilo je zatečeno ispred porodične kuće vlasnika, sa vidnim oštećenjima na bravi za paljenje vozila, kao i na prednjem dijelu vozila.
U saradnji sa nadležnim kantonalnim tužilaštvom, policijski službenici intenzivno rade na utvrđivanju činjenica i okolnosti u vezi prijavljenog krivičnog djela.
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.
1 komentar
Ovo je priča da se nešto ispriča.Šta se htjelo reći sa ovim pitaj boga,možda da policija ne radi kako treba,a možda je i vlasnik nešto mutio,sve u svemu vijest nula bodova.