Srpski teniser Novak Đoković u četvrtfinalu turnira iz serije 500 u Beču igraće protiv Lorenca Sonega.
Italijan je do ove runde stigao pobjedom nad Hubertom Hurkačom sa 2-0 u setovima. Sonego, 42. igrač na ATP listi, Poljaka je savladao poslije dva taj-brejka.
On je do glavnog žrijeba stigao zahvaljujući pozivnici organizatora. Prethodno je u kvalifikacijama poražen od Bedenea, da bi umjesto Dijega Švarcmana igrao u prvom kolu.
Na startu turnira bio je bolji od Dušana Lajovića, a sada ga očekuje još jedan srpski teniser, onaj najbolji, Novak Đoković.
Biće to prilika da najbolji srpski teniser osveti svog zemljaka Lajovića za eliminaciju na početku turnira.
Ovo će biti prvi duel Sonega i Đokovića. Meč je na programu u petak, a termin odigravanja naknadno će biti objavljen.
Novosti online
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

