Društvo

Iz dijaspore u BiH stiglo čak 220 miliona maraka manje

Od aprila pa do kraja juna ove godine dijaspora je poslala čak 220 miliona maraka manje nego za isti period lane.

Potvrđuju to podaci Centralne banke BiH. Kako je objavljeno, ukupni tekući transferi u drugom kvartalu iznosili su oko 904 miliona maraka, od čega se na novčane doznake iz inostranstva odnosilo oko 554 miliona maraka, dok se ostatak odnosio na ostale transfere, piše Avaz.

Pad doznaka zabilježen je i u prvom kvartalu ove godine, kada je iz dijaspore stiglo 23 miliona manje.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Petrović bez mjesta potpredsjednika, Stevandić pokreće postupak protiv Vučinića

DB

Bećirović podržao Đukanovića: Nije svejedno šta ćete odlučiti (VIDEO)

DB

Vlasti Zenice izigrale rudare: Izbacili ih iz Gradske uprave

DB

Sbija bijesna zbog oduzimanja zvanja: Ovo je brutalni inkvizicijski postupak!

DB

Sad i zvanično: Demofest se vraća od 20. do 22. jula!

DB

“Šou” Obrenke Slijepčević na NSRS: Langsam, ja sam snaša gačanska (VIDEO)

DB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više