Banjaluka

Javni poziv za dodjelu plastenika za proizvodnju povrća

Banjalučki Centar za razvoj poljoprivrede i sela raspisao je javni poziv za dodjelu plastenika sa dodatnom opremom za socijalno i materijalno ugrožena lica sa područja tog grada.

Poziv je raspisan u okviru projekta ekonomskog osnaživanja socijalno i materijalno ugroženih lica i mladih kroz proizvodnju povrća u plastenicima, a pravo učešća imaju lica iz ovih kategorija stanovništva koja posjeduju vlastito poljoprivredno zemljište.

– Kandidatima koji zadovolje uslove konkursa biće dodijeljeni plastenici površine 100 metara kvadratnih, a svi koji prođu na javnom pozivu dužni su da završe dvodnevnu obuku – rekli su u gradskom Centru za razvoj poljoprivrede i sela.

Obrazac prijave zainteresovani mogu preuzeti u prostorijama Centra, te ga predati, zajedno sa dokumentacijom, u zatvorenoj koverti na protokol Centra.

Rok za podnošenje zahtjeva je 15 dana od dana objavljivanja javnog poziva.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Umičević: Protiv sam odluke da FK Borac dobije 500.000 KM

DB

Stanivuković: Prekršen poslovnik, slijedi presedan u Skupštini Grada

DB

Priječani: Oborinske vode pričinile štete, hitno se pristupilo sanaciji stanja! (VIDEO)

JMS

Most u Česmi građani čekaju čitavu deceniju: Završetak radova polovinom naredne godine (VIDEO)

JMS

Banjaluka od 2. do 4. juna u znaku viteštva – održava se još jedan Kastrum

JMS

Babić: Ekipe do jutarnjih časova intervenisale u Priječanima

JMS

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više