Krupa protiv Sarajeva u osmini finala Kupa BiH

Fudbaleri Sarajeva pobijedili su ekipu Radničkog rezultatom 4:0 u šesnaestini finala Kupa BiH. Bordo tim je u narednoj rundi, na ovaj način, zakazao meč protiv Krupe.

Pitanje pobjednika riješeno je već nakon tri minuta igre. Handžić je u prvom minutu pogodio za 1:0, a prednost je povećao Hebibović dva minuta kasnije. Hebibović u 20. minuti koristi smušenost domaće odbrane i pogađa za 3:0, te rješava sve dileme oko pobjednika, iako je još bila rana faza utakmice.

Rahmanović je u 37. minuti postigao četvrti pogodak za goste.

Krupa je ranije identičnim rezultatom savladala Leotar u Trebinju.