Rukometaš Borca Vladan Đurđević, foto: Borac-sport.com
Nekategorisano

Rukometni savez RS uputio molbu za povratak publike u dvorane i stadione


Rukometni savez RS se danas obratio Ministarstvu porodice omladine i sporta, Ministarstvu zdravlja i socijalne zaštite te Institutu za javno zdravstvo RS sa molbom da razmotre prijedlog o popuštanju epidemioloških mjera u sportu, odnosno da sa njihove strane učine sve kako bi se vratila publika u sportske dvorane i stadione.

Mišljenja smo da za tako nešto postoje uslovi, jer se epidemiološka situacija prilično stabilizovala i mnogo je povoljnija nego što je to bio slučaj u minulom periodu. Moram da naglasim da smo se mi u Rukometnom savezu Republike Srpske, kao i svi naši klubovi, itekako pridržavali svih mjera koje je donosio Republički štab za vanredne situacije.

Odgovorno tvrdim da su naši klubovi spremni za organizaciju utakmica uz striktno poštovanje svih propisanih mjera kao što su: obezbjeđivanje fizičke distance, nošenje maski te provjera tjelesne temperature i slično. Istog sam mišljenja da će se na sličan način organizovati i utakmice u svim ostalim kolektivnim sportovima (fudbal, košarka, odbojka…).

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Sponzorisano

Možda vas zanima

Direktor Boeinga, aviona koji leti i iz Banjaluke priznao da imaju problem

M B

Najava utakmice Slovenija – Srbija u SD Borik

M B

Mediji: Šok za Srbiju, Kostić završio Evropsko prvenstvo

M B

Tiketima do poklona: Prati Evropsko uz Meridianbet i zgrabi trofej

M B

Mbet kraljevski bonusi za potpuni EURO užitak!

M B

Svečano otvorene Igre BRIKS-a (FOTO)

DB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više