Društvo

Vrijeme sutra oblačno i hladnije sa susnježicom i snijegom


U Republici Srpskoj i Federaciji BiH sutra se u većini predjele očekuje oblačno vrijeme sa padavinama, susnježicom i snijegom.

Padavine će do večeri prestati, uz djelimično razvedravanje, osim na visokim planinama, gdje će provijavati slab snijeg, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Jutarnja temperatura vazduha biće od minus dva do četiri, a na jugu i istoku oko sedam, a najviša dnevna od minus četiri do tri, na jugu do osam, na planinama od minus pet stepeni Celzijusovih.

Duvaće vjetar umjerene jačine, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha izmjerena u 13 časova: Čemerno četiri, Kalinovik šest, Gacko i Nevesinje sedam, Han Pijesak, Mrakovica, Srbac i Livno devet, Bileća i Sokolac 10, Trebinje i Grude 11, Bijeljina, Zvornik, Bugojno, Drvar, Mostar i Sarajevo 12, Foča, Mrkonjić Grad, Neum i Stolac 13, Ribnik, Šipovo, Doboj i Bihać 14, Banjaluka 15, Jajce, Tuzla i Zenica 16, te Rudo, Višegrad, Prijedor i Sanski Most 17 stepeni Celzijusovih.

SRNA

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Pliva teče, ne damo je: Sutra protestna šetnja od Šipova do ušća Sokočnice

K1

Kako mesari varaju kupce?

K1

Sutra je Velika subota i posljednji dan posta: Ovo su pravila koja treba ispoštovati

K1

Patrijarh Porfirije u Pećkoj patrijaršiji služio večernje bogosluženje

K1

Prevoznici: U ponedjeljak protestna vožnja

K1

Kakvo nas vrijeme čeka narednih dana?

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više