Branislav Borenović
Politika

Borenović: Opozicija ide ujedinjeno na izbore


Predsjednik PDP Branislav Borenović nakon jahorinskog sastanka opozicionara iz Republike Srpske kazao je kako je najvažnije da opozicija na izbore ide zajedno, sa zajedničkim kandidatima za predsjednika Srpske i člana Predsjedništva BiH.

– Izborni zakon treba da bude prioritet u ovoj neizbornoj godini, a izbori u Doboju su pokazli obim izborne pljačke. Očekujemo da se oni koji kradu na izborima krenu hapsiti, a to su oni koji na ponovljenim izborima imaju hiljade glasova manje – izjavio je Borenović.

Istakao je i kako su se na sastanku bavili i posljednjim dešavanjima, prije svega zduživanjem što je, kako kaže, najveća izdaja RS po kamatnim stopama većim nego u Africi.

– Federacija BiH je izašla s obeveznicama sa šet puta manjim kamatnim stopama nego što su to uradili ovi banditi. Očigledno se tu radi o kriminalu i sigurno se radi o novcu otuđenom od građana. Neko želi da narodu i građanima da zaradi i na kamatama – izjavio je Borenović, prenosi Klix.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vlada Crne Gore: Porodicama civilnih žrtava ratova po 100.000 evra

K1

Dodik: Odluke neustavnog Tužilaštva BiH ne važe u Srpskoj

K1

Cvijanovićeva predvodi delegaciju BiH na sahrani pape

K1

Kako je dolar postao vodeća valuta u svijetu?

K1

Rudnik stao, šteta ostala: Porodica iz Baraća čeka pravdu (FOTO)

K1

Dodik: Pozdravljam inicijativu za održavanje referenduma o novom Ustavu Srpske

K1

2 0 komentara

euroskeptik Srijeda, 21.04.2021., 19:11 at 7:11 pm

O,mili moj narode,valjda će nas dragi Bog sačuvati da ovakvi ne dođu na vlast.Trenutna vlast nije ni zlatna ni bajna,ima dosta mana,ali kad vidim Borenovića i čujem njegovu šuplju priču,shvatim da nemamo izbora,osim da se nadamo da će trenutna vlast neke stvari popraviti.Teško je kad od dva zla moraš birati manje,ali kad je već tako,narode,nemoj dozvoliti da te zavedu ovi opozicioni manipulatori i njihova priča o borbi sa kriminalom,nepotizmom i sl,imali ste priliku da vidite kako Gradonačelnik u BL prekrši gotovo sva svoja obećanja i ono najveće da će se zapošljavati samo preko konkursa,a on pozapošljavao sve stranačke poslušnike za 100 dana uhljebio masu PDP-ovaca,toliko o njihovim obećanjima i POŠTENJU.

Odgovor
Галилео Галилеи Četvrtak, 22.04.2021., 08:38 at 8:38 am

Опозиција заједно са СДА иде на слиједеће изборе.Морално дно дна.

Odgovor

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više