Društvo

Memedović: Da sam u Srpskoj, živio bih u Ribniku


Da živim tamo gdje vi živite, živio bih u Ribniku!

Poručio je ovo, između ostalog, za najnoviji broj magazina Hedonist, proslavljeni srpski voditelj i prirodnjak Jovan Memedović.

– Volim vodu koja teče. Ovako sa mog prozora gledam Drinu svaki dan, sa vodom, sa tim tokom odlaze i neke tvoje negativne stvari. Ne volim stres, ne volim loše vijesti, ne volim ljude koji prenose loše vijesti – kaže Memedović.

Šta je još poručio Memedović čitajte u opširnom razgovoru koji je objavljen u novom broju magazina Hedonist koji možete pronaći širom Srpske.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Gradiška dobija slobodnu bescarinsku zonu – šansa za investicije

K1

Skandal sa vakcinama: Ursula fon der Lajen pred sudom zbog milijardi

K1

Dodik: Mjere protiv Trećeg RS puka biće odbijene, stojimo uz njih

K1

Bez radnika, a pune kese: Firme u Srpskoj bez ijednog radnika broje milione

K1

Već u junu 35 stepeni: Ove godine nas očekuje najtoplije ljeto ikad

K2

Veliki redovi: Svi žure po srpski pasoš

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više