Alek Boldvin je u najnovijem intervjuu otkrio detalj koji potpuno preokreće tragičan nesrećni slučaj sa seta filma “Rust” tokom kojeg je glumac usmrtio koleginicu Halinu Hačins. Naime, on sada tvrdi da uopšte nije povukao obarač.
– Nikad ne bih uperio pištolju u nekoga i povukao obarač. Ja to nikada ne bih uradio i to se nije desilo – rekao je Alek Boldvin.
Objasnio je da mu nije jasno kako je pravi metak završio u pištolju koji se koristio na snimanju i konstatovao da to nikako nije smjelo da se desi.
Asked by @GStephanopoulos how a real bullet got on the "Rust" set, Alec Baldwin says: “I have no idea. Someone put a live bullet in a gun. A bullet that wasn’t even supposed to be on the property.”
Watch TOMORROW 8pm ET on ABC and stream later on @hulu. https://t.co/fJQly1za1T pic.twitter.com/OnpDuYERiC
— ABC News (@ABC) December 1, 2021
Kroz suze je govorio o svojoj preminuloj koleginici i o tome koliko mu je teško što je nesrećan slučaj presudio da se njen život tragično završi.
– Svi su je voljeli i cijenili. Svi – rekao je Boldvin i zaplakao.
Podsjetimo, Boldvin je 21. oktobra držao revolver u toku probe na snimanju filma “Rust” na ranču “Bonanca krik”, u Novom Meksiku, kad je pištolj opalio, ubivši kinematografkinju Halinu Hačins i ranivši reditelja Džoela Souzu.
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.