Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
EX YU

Dojave o bombama u više bolnica (VIDEO)

Dojave o postavljenim bombama primljene su danas u u Kliničkom bolničkom centru “Dragiša Mišović” u Beogradu i Gradskoj bolnici i Ginekologiji na Zvezdari.

Nakon dojave, odmah su na lice mjesta stigle antidiverzione ekipe koje vrše provjeru, prenose beogradski mediji.

Prema snimcima koji su se pojavili na društvenim mrežama vide se ljudi koji napuštaju bolnicu, a policija je na licu mjesta.

Zbog učestalih dojava o bombama učenici skoro svih osnovnih i velikog broja srednjih škola na području glavnog grada od ponedjeljka su prešli na onlajn nastavu.

Proteklih dana primljen je veliki broj dojava o bombama u tržnim centrima, gradskim mostovima.

Od početke ukrajinske krize zbog dojava o bombama je više puta otkazivan i odgađan let aviona “Er Srbija” na relaciji Beograd – Moskva – Beograd.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Hapšenje na Jarinju: Srbinu, bivšem policajcu, lisice na ruke pred porodicom

DB

Đukanović: Srbija ne može da podnese da Crna Gora ide ispred nje

DB

Uhapšen otac koji je kćerku ( 8 ) držao zatočenu u stanu

DB

Pješčana oluja izazvala haos u Subotici: Sudarilo se 14 vozila (VIDEO)

JMS

Zatraženo produženje pritvora Tačiju

JMS

Policija u Srbiji traga za ocem monstrumom: Djevojčica živjela u kadi, nije izlazila napolje

JMS

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više