Foto: Palelive
Politika

Pružiti podršku Srpskom kadru na BHRT-u

Boračka organizacija “Ilidžanski borac” uputiće zahtjev Narodnoj skupštini Republike Srpske za održavanje posebne sjednice na kojoj bi se razmatrao status radnika iz Republike Srpske u Javnom radio-televizijskom servisu BiH (BHRT).

To je zaključak sa sastanka Boračke organizacije “Ilidžanski borac” sa predstavnicima svih političkih partija sa područja Istočnog Sarajeva.

Goran Šehovac, predsjednik te boračke organizacije, koja je i inicijator sastanka, rekao je da je zaključak jednoglasno podržan, te da se tiče i pitanja servisiranja BHRT-a.

– To se jedino može riješiti u Narodnoj skupštini Republike Srpske – rekao je Šehovac novinarima u Istočnom Sarajevu.

On je istakao da BHRT svojom politikom razgrađuje BiH, a u stvari treba da poštuje konstitutivnost naroda, ali pojedinci koriste samo neke lične benefite, a ne bave se nacionalnom zaštitom interesa.

– Oni su tu da brane interese Republike Srpske – rekao je Šehovac. 

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Banjaluka: Stanić na čelu Gradskog odbora Ujedinjene Srpske

DB

Dodik: Nema Srbina kojeg Hag neće osuditi

DB

Dodik: Srpska neće poštovati nametnute zakone OHR-a

SB

Stanivuković rekao „Ne“ SNSD-u: Ja vlast s njima ne vidim i ne želim (VIDEO)

JMS

Banjaluka: Dodik i Kalabuhov posjetili rusko-srpski hram u izgradnji (FOTO)

JMS

Krišto: Savjet ministara može podstaći pripreme za popis stanovništva

SB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više