Foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto
Tenis

Krajinović u polufinalu Kvinsa

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u polufinale ATP turnira u londonskom Kvinsu, pobjedivši Britanca Rajana Penistona rezultatom 2:1.

Meč je odigran po setovima 4:6, 6:3, 6:3.

Ovom pobjedom, Krajinović je nastavio sa odličnom pripremom za Vimbldon i potvrdio da bi ove sezone mogao da ostvari značajnije rezultate na travi.

Krajinović će se za plasman u finale boriti protiv pobjednika meča Rusuvuori – Čilić.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Rolan Garos: Đoković sutra protiv Fučoviča

DB

Đoković probudio Srbe: Govor o Kosovu je neviđena stvar!

DB

Olga Danilović u drugom kolu Rolan Garosa

JMS

Rolan Garos o Đokovićevoj izjavi: Ne postoje pravila o tome šta igrač ne smije da kaže

JMS

Orahovac: Uništen mural posvećen Đokoviću

JMS

Đoković poruci “Kosovo je srce Srbije”: Opet bih to ponovio!

DB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više