Foto: Dom "Rada Vranješević"
Društvo

Donatori pomogli renoviranje Doma “Rada Vranješević”

Fondacija princeze Katarine Karađorđević i humanitarna organizacija “Lajflajn” iz Čikaga uspješno su završili drugu fazu renoviranja Doma za djecu “Rada Vranješević” u Banjaluci.

Uovom dijelu radova kompletno je obnovljeno prizemlje zgrade Doma, što je obuhvatilo farbanje poda i kupovinu novog namještaja i opreme, saopšteno je iz Fondacije princeze Katarine.

Dom je opremljen sa osam plakara, 20 noćnih ormarića, 20 kreveta sa dušecima i garniturama posteljine, 30 trpezarijskih stolica i tri trpezarijska stola.

Foto: Dom “Rada Vranješević”

Djeca su, kako su precizirali u Fondaciji, dobila namještaj za dnevnu sobu, uključujući stalak za televizor, police za knjige, ugaonu sofu, stolove za kafu i stočiće, tepihe, zavjese, deset malih fotelja, stolice i kutije za igračke.

Finansiranje radova omogućili su donatori i volonteri na četvrtom godišnjem golf turniru “Lajflajn Čikaga”, koji je održan na Floridi.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Savez za rijetke bolesti pokrenuo humanitarni broj 1402

DB

Cijena proširenja EU bila bi 256 milijardi evra

DB

Prevareni kupci stanova u Novom Boriku osnovali udruženje i najavili nove proteste

DB

Požar u Osijeku: Gašenje bi moglo trajati danima

DB

Crnadak: Pozivam poslanike i članove Vlade Srpske da objave prihode

DB

Banjaluka: Uručena bespovratna novčana sredstva za devet porodica poginulih boraca (VIDEO)

DB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više