Kako politika namjerno pogrešno predstavi stvari, poručio je gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković na društvenim mrežama.
– Banjaluka ima najpovoljniji javni prevoz za penzionere u regionu, a besplatan prevoz za srednjoškolce i studente iz višečlanih porodica – istakao je Stanivuković na Twitteru, objavljujući i grafikone kojima argumentuje svoje tvrdnje.
Како политика намјерно погрешно представи ствари.Бањалука има најповољнији јавни превоз за пензионере у региону,а бесплатан превоз за средњошколце и студенте из вишечланих породица.Такође,ове године издвојили смо рекордан износ за субвенционисање јавног превоза од 1,3 милиона КМ. pic.twitter.com/vumedJUyC1
— Драшко Станивуковић (@Stanivukovic_D) August 1, 2022
Ovime je Stanivuković odgovorio Dragoslavu Topiću, šefu Kluba odbornika SNSD-a u Skupštini grada Banjaluka koji je danas izjavio su karte u banjaljučkom gradskom prevozu među najskupljim u regionu.
Topić: Cijene karata u gradskom prevozu mađu najskupljim u regionu
– Takođe, ove godine izdvojili smo rekordan iznos za subvencionisanje javnog prevoza od 1,3 miliona KM – zaključio je gradonačelnik.
BL portal
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

