Foto: Twitter
EX YU

Lokalni izbori u Crnoj Gori: Zastava okačena na metlu (FOTO)


U Crnoj Gori danas se održavaju lokalni izbori u 14 opština, a na jednom od biračkih mjesta narušen je ugled i dostojanstvo države na način što je crnogorska zastava okačena na metli, javljaju tamošnji mediji.

Prema Zakonu o državnim simbolima, zastava ne smije biti postavljena tako da dodiruje tlo, niti kao prostirka, zavjesa i slično.

Grb i Zastava se ne mogu upotrijebiti kao robni ili uslužni žig, dizajn, ili kao bilo koji drugi znak za obilježavanje roba ili usluga. Grb i Zastava ne smiju se upotrebljavati ako su oštećeni ili ako su zbog izgleda nepodobni za upotrebu, navodi se u Zakonu o državnim simbolima.

CDM

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vučić: Pad cijene nafte prva pozitivna posledica sporazuma SAD i Irana

K2

Raj na zemlji: Mjesto Ljuta ima najljepše more, vilu ovdje ima i Novak Đoković

K2

Elmedin Konaković traži od MUP-a zabranu koncerta Jelene Karleuše u Sarajevu

K2

Slučaj “Ribnikar”: Vladimiru Kecmanoviću 14 i po godina zatvora, Miljani 35 mjeseci

K2

Lijepa vijest za putoholičare: Qatar Airways se vratio u Beograd

K2

Nova drama bivše funkcionerke: Mirjani Pajković demoliran auto

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više